ТЕНДЕР на послуги концертної діяльності!!!

ТЕНДЕР на послуги концертної діяльності!!!

До уваги організацій та фізичних осіб – підприємців!

Громадська Молодіжна Організація “Християнська Асоціація – YMCA”, що реалізує проект «Молода опера «Ukraine – Terra Incognita» в рамках співпраці із Українським Культурним Фондом , оголошує конкурс на виконання послуг з організації театральної та концертної діяльності для постановки прем’єри опери “Ukraine – Terra Incognita” у Львові.

Послуги включають: Послуги з організації репетицій та концертного виступу музикантів.

Умови виконання послуг:

–  Юридична особа або фізична особа –підприємець що є зареєстровані відповідно до чинного Законодавства України;

– Термін виконання послуги з 12.09.2020р.  по  28.09.2020р.;

– Умови оплати – післяоплата (можлива передоплата до 10% від погодженої вартості), з подальшим розрахунком за виконані послуги до 31.12.2020р.;

Технічні характеристики: Виконавець забезпечує підбір та участь виконавців у репетиціях та постановці Молодої опери «Ukraine – Terra Incognita». А саме: 10 співаків (5 чоловіків, 5 жінок), що володіють техніками автентичного українського пісенного звуковидобуття; музиканти оркестру із 27 інструментів (Скрипки: 13  музикантів. Альти: 5 музикантів. Віолончелі: 4 музиканти. Контрабас: 2 музиканти.  Перкусія:  2 музиканти.  Фортепіано: 1 музикант.  Склад перкусії: чаймс, трикутник, гонг, малий барабан, великий барабан, дзвіночки, вібрафон, литаври); музиканти-імпровізатори (перкусія, саксофон), диригент. Музиканти будуть задіяні 48 годин упродовж 6 днів репетицій 12-17 вересня 2020 р. та 6 днів репетицій і зйомок 23-28 вересня 2020 р.

Музиканти виконуватимуть партитуру для 10 голосів та оркестру (27 оркестрантів), перкусії та фортепіано (розрахованої на 1 год. 30 хв.) та мають бути здатними до імпровізацій. Співаки мають володіти театральними техніками декламації, хореографії та перформансу.

Просимо надсилати Ваші пропозиції  із вказаними контактами, відповідно до вище викладених критеріїв та копії установчих документів на електронну адресу ymca.lviv@org.ua до 09.09.2020р.

Розгляд пропозицій та обрання виконавця послуг відбудеться 10.09.2020 о 10:00 за київським часом.