Волонтери УМСА запрошують

Волонтери УМСА запрошують

Галащук Іванна

Зараз у вашу голову закрадеться думка про те, щоб піти до Опери-міфу. Не згубіть цю думку і читайте далі. Це опера не лише про музику, декорації та костюми, вона про людську душу, про її багатогранність, про безкінечність її краси. Вона про те, як людська душа творить мистецтво.

Хочете розчинитися в архаїчних піснях, потонути у всеосяжних голосах? Побачити поєднання незвичних футурфолкових костюмів, фрі-джазу, відео-арту та традиційних пісень? Чи з головою зануритися в прадавнє, сокровенне і багатьма забуте, аби відновити у пам’яті і закарбувати у серці?

Ким би ви не були, вашій душі потрібен голос, а голос цей можна почути й відчути на трансляції Опері-міф 14 жовтня у соцмережах.До зустрічі!

Саранча Валерія

Дорогі друзі!

У тяжкі часи чергових спроб ворога забрати в нас найцінніше — наші коріння та національну гідність, дуже важливо не забувати, хто ми є. Опера-Міф “Ukraine — Terra Incognita” оживляє народні міфи, а з ними і дух наших пращурів, багатовікову історію нації. Це мистецтво, яке надихає любити, наслідувати і передавати. Отож закликаю усіх доєднатися до онлайн-трансляції 14 жовтня о 19:00, а також підписатися на фейсбук та інстаграм опери, щоб не пропустити нічого цікавенького!

Макаренко Анастасія

Осіння меланхолія та затяжний карантин змушує людей ховатися дома з горнятком кави під теплим пледом у затишній домашній атмосфері. Зайвий раз покидати межі своєї будівлі бажання не виникає. Але є подія, яка скоро трапиться у Львові, і на неї слід потрапити, давши відсіч жовтневій депресії.

Опера – міф Ukraine Terra Incognita – експериментальний виступ оперних співаків у новому звучанні, більш колоритному та незвичному для жанру. Опера дасть можливість почути спів споконвічних українських пісень голосами, якими заспівували наші предки. Побачити наживо етнічні особливості країни за допомогою рухів танцорів, їх вбрання та грі професійних театральних митців. Ваші очі будуть спостерігати декорації у вигляді відео – арту, створених за участю робіть відомого українського художника.

Ukraine Terra Incognita – це поєднання сучасності з далеким минулим. Симбіоз поколінь, що зливається у динамічне дійство на сцені та говорить прямо глядачу: “Відчуй історію України своїм серцем. Як били в бубни козаки, так воно нехай б’є у ваші груди”. Розповідь про події не словами, а співом, музикою, зображеннями і танцями  – тим, у чому українці справжні професіонали, – мистецтві.Основою для сюжету слугуватимуть п’ять міфів, під акомпанемент пісень артисти повідають історію воїна, який був захисником рідного дому, родини, Батьківщини. Прем’єра відбудеться 14 жовтня на честь Василя Сліпака, оперного співака та воїна, який віддав життя заради України.

Вистава варта вашої уваги, тож не втрачайте час та відвідайте Оперу – міф Ukraine Terra Incognita.

Дмитрів Анна

Я б хотіла познайомити вас з українською пісенною культурою, яка відбудеться у львівській опері – «Ukraine – Terra Incognita», вона покаже як поєднати  в собі оперу й балет та джаз й симфонію, промайнути через відлуння давніх українських традицій та почути історію видатного воїна – захисника близького до оперної сцени. Я впевнена, що вам варто завітати на подію, яка вразить та огорне ваші серця жаром української магії та залишиться там на довгий час.

Це опера, яка поєднує українське та новітні тенденції, саме п’ять міфів познайомлять вас із справжньою Україною та створить невимовне почуття сімейності. Ця вистава залишить тепло на довгий час після свого закінчення.

Добромильська Сніжанна

Надихаєшся прадавньою українською піснею й обожнюєш оперу? Тоді у мене для тебе хороша новина. Зовсім скоро ти зможеш побачити неймовірне поєднання архаїчного співу національних пісень та симфонічної музики.

Адже 14 жовтня у Львівській Опері відбудеться прем’єра Опери-Міфу «Ukraine – Terra Incognito». Опера присвячена Василю Сліпаку – людині, яка залишила мистецьку кар’єру, для того щоб захистити свою землю.Опера – Міф майстерно об’єднує в собі традиційну українську пісню, сучасну хореографію, джаз, симфонічну музику, відео-арт й абстрактний живопис.

У сюжеті опери “Ukraine – Terra Incognita” народні пісні з різних куточків України сплітаються у єдиний сюжет у п’яти міфах. Усі ці колискові, козацькі, весільні та обрядові пісні співаки представлять у формі народного багатоголосся.

Бондарчук Оксана

Міфи  оживають. Ти – посеред них! Уявіть, ви перенеслися на декілька сотень років в минуле, стоїте поряд з військовими козаками та прислухаєтесь до їхнього вечірнього співу з жінками. Все це  може стати реальністю. Адже 14 жовтня 2021 року у Театрі опери і балету відбудеться Національна прем’єра опери-міфу «Ukraine – Terra Incognita».

Ви поринете у магію традиційного українського співу.                                                                                                                                                    Це не лише про оперу, Це про автентичну українську пісню, яка корінням сягає глибини. Це – архаїчний спів давніх українських пісень, симфонічну музику, фрі-джаз, відеоарт та футурофолкові костюми.  Опера присвячена співаку і воїну Василеві Сліпаку, аби у його особі подякувати всім, кому ми завдячуємо можливістю вільно жити.

Ритуальні, рекрутські, козацькі, чумацькі, колискові, любовні пісні, що сягають корінням сотень років, проростуть у незвичній формі сучасної опери та доторкнуться до серця кожного. Всі ці пісні сплітаються в єдиний сюжет у п’яти міфах. Це історія про Воїна-захисника, який стоїть на захисті свого дому.Ви відчуєте всю потужність опери – міфу “Ukraine – Terra Incognita” під час онлайн прем’єри 14 жовтня о 19:00! Пориньте в атмосферу автентичної української музики разом з оперою!Приходьте, і нехай міфи оживають серед Вас!

Васильченко Вікторія

Ви досі думаєте, що похід в театр – це нудно і нецікаво?  Ви вже й забули як це, слухати не лише  домашні розмови і перелік завдань по роботі? Тоді Вам варто звільнити лише один вечір від зайвих справ і  14 жовтня подивитись онлайн прем’єру опери –міфу «Ukraine-Terra Incognita». На кілька годин ви потрапите у залу, де традиційний український спів в поєднанні з новітніми технологіями дозволить відпочити від повсякденної рутини. Вона вразить, вона здивує, вона дозволить задуматись…

Сиванич Софія

Бажаєте поринути у світ автентичної музики, чи насолодитися давніми піснями, що з покоління в покоління проростали крізь людські долі?

Опера-міф «Ukraine – Terra Incognita» новий формат оперного мистецтва, де народні мотиви поєднуються із джаз та симфонічною музикою, а абстрактний живопис та відео-арт приходять на зміну традиційним декораціям.Нові інновації у сюжеті опери, традиційний український спів закохає з перших нот.Усі колискові, весільні, обрядові, козацькі, рекрутські пісні сплітаються у єдиний сюжет у п’яти міфах.

«Ukraine – Terra Incognita» – унікальний формат з традиційними піснями у пам’ять Василю Сліпаку – видатному українському оперному співаку і воїну, який загинув заради України.

Доєднуйтесь до пізнання української музичної історії 14 жовтня о 19.00 на прямих трансляціях.«Ukraine – Terra Incognita» – об’єднує українські серця.