YMCA Львів

YMCA Львів

Про YMCA-Львів

YMCA – найбільша та найдавніша всесвітня організація для розвитку молоді. Заснована ще 1844 року в Лондоні Джорджем Вільямсом асоціація зараз налічує 30 млн. членів у 130 країнах. YMCA має статус спостерігача в ООН. Члени організації створили «Корпус Миру» та «Червоний Хрест». У Європі YMCA має 11 000 локальних організацій і є практично в кожному великому місті.

Львівська організація є частиною світового альянсу YMCA та членом європейської YMCA.

Головною метою організації є фізичний, розумовий та духовний розвиток молоді за принципом рівних можливостей, соціальної справедливості та миру. Львівська YMCA надає особливу увагу творчим і освітнім програмам для молоді та ініціативам соціально вразливих категорій суспільства – людей з особливими потребами, внутрішньо переселених осіб та ветеранів/волонтерів війни на сході, а також їхніх сімей.

Громадську молодіжну організацію УМСА-Львів зареєстровано 5 листопада 2004 року у  Львові. Відкриття простору YMCA у Львові відбулось у 2016 році за підтримки YMCA м. Орхус (Данія). Зараз львівська організація підтримує локальні партнерства з YMCA м. Калгарі, YMCA м. Орхус та YMCA м. Гонконг.

Програми та проекти УМСА-Львів відкриті для всіх і кожного, незалежно від раси, статі чи релігії.

Місія

УМСА-Львів створює безпечний і відкритий простір для особистого розвитку на основі цінностей християнства, захисту індивідуальних прав, прозорості та  доброчесності, міжкультурного та міжрелігійного діалогу, інновацій, здорового способу життя, краси, гармонії та творчості.

Наша місія – робити життя молоді яскравішим і змістовнішим!

Бачення

УМСА-Львів має на меті збільшення потенціалу молоді у місцевих громадах. Організація прагне запровадити нову інтелектуальну, соціальну та мистецьку концепції для втілення соціальних змін на основі синергії між всіма учасниками.

Пріорітети

  • Розширення прав і можливостей молоді шляхом неформальної освіти та соціальних програм, з наданням особливої уваги соціально вразливим категоріям
  • Реагування на надзвичайні ситуації: різнопланова допомога особам, що потерпають від війни на сході України чи анексії Криму (ветерани/волонтери війни та внутрішні переселенці)

  • Створення інклюзивного, креативного та самовизначеного простору для молоді
  • Молодіжне підприємництво

  • Заснування та промоція локальних, регіональних та міжнародних партнерств і обмінів