Благодійний концерт на підтримку ЗСУ

Благодійний концерт на підтримку ЗСУ

Друзі, 9 жовтня (09.10) о 14.00 YMCA Lviv запрошує всіх на благодійний концерт хору “Євшан”, який відбудеться у Гарнізонному Храмі святих апостолів Петра та Павла (вулиця Театральна, 11). Хор виступить на підтримку військових 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила, які зараз перебувають на фронті та беруть участь у контрнаступі. Програма концерту включає духовні та народні пісні.

Ми запрошуємо всіх послухати музику, підняти свій дух та підтримати наших захисників, яким потрібна наша підтримка: фізична, моральна та духовна. Разом ми – величезна сила. Вхід на концерт вільний, проте всі охочі зможуть пожертвувати кошти на придбання приладів нічного бачення для наших захисників.

Галицький камерний хор Євшан було засновано 1990 року. У репертуарі колективу – духовна, класична музика, а також українські народні пісні в обробках для хору та твори композиторів сучасності. Співи хору «Євшан» – молитва високого хорового мистецтва, яка змушує нас згадати про нездоланність єдиної, вільної України.

Чекаємо на вас, друзі!