7-8 грудня 2024 року у Львові відбулася зустріч волонтерок із Львівської, Харківської, Кіровоградської, Миколаївської, Запорізької, Одеської, Дніпропетровської областей.

Впродовж двох днів учасниці мали змогу обмінятися досвідом, презентувати свої ініціативи та дізнатися про нові інструменти для ефективнішого волонтерства.

Ми переглядали надихаючі фільми про українських волонтерок, обговорювали важливість мистецтва у волонтерській діяльності та спілкувалися про те, як бізнес може стати партнером у благодійних ініціативах.

Особливо цінними були майстер-класи про свідоме волонтерство, розвиток персонального бренду та мережування.

Запрошені гості заходу, серед яких Софія Федина, Богдан Кордоба, Наталія Куба, Наталія Ліпська, Зірка Савка, Дарія Бедернічек, Оксана Дащаківська, Яна Пшеніцина, Катерина Птаха, Вікторія Трофімова, поділилися своїм досвідом і надихнули волонтерок новими ідеями.

Завершили ми обговоренням потреби мережування для волонтерських організацій, підсумковою майстеркою та, звісно ж, кавовими перервами, де учасниці могли поділитися своїми враженнями і планами на майбутнє у більш неформальній та дружній атмосфері.

Це була гарна можливість для зміцнення волонтерських зв’язків і створення нових співпраць у майбутньому.

Круглий стіл став платформою для обміну досвідом, обговорення викликів і пошуку спільних рішень, спрямованих на посилення співпраці між жіночими волонтерськими ініціативами, бізнес-структурами та органами місцевого самоврядування. Подія об’єднала представників та представниць громадських організацій, благодійних фондів та органів місцевого самоврядування, що активно працюють у волонтерській сфері.

Ця публікація підготовлена за фінансової підтримки Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF), але це не означає, що висловлені в ній погляди та вміст є офіційно схваленими або визнаними з боку Організації Об’єднаних Націй.

Жіночий фонд миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF) – це єдиний глобальний механізм, створений виключно на підтримку участі жінок в процесах розбудови миру та безпеки, а також гуманітарної допомоги. WPHF, керований низкою представників громадянського суспільства, урядів та ООН, — це трастовий фонд за участі багатьох партнерів, який мобілізує терміново необхідне фінансування для місцевих організацій, очолюваних жінками, та працює разом із жінками на передовій заради побудова міцного миру. Починаючи з 2016 року, WPHF надав фінансування та підтримав спроможність понад 1000 місцевих жіночих організацій громадянського суспільства, які працюють над питаннями порядку денного «Жінки, мир, безпека» та реалізовують гуманітарну діяльність у 41 країні світу, які постраждали від кризи.