Данські підлітки привезли подарунки в Охмадит

Данські підлітки привезли подарунки в Охмадит

Вчимося робити добро у наших друзів із Данії.

Кілька місяців підлітки з данського Орхусу працювали у вільний час, мили машини, продавали печиво, щоб зібрати кошти на подарунок для львівських діточок. У квітні вони приїхали до Львівської Обласної Дитячої Клінічної Лікарні Охмадит і привезли дитячі стільчики, столики та іграшки, щоб дітиська не нудилися в черзі до лікаря. Подарунки зразу ж були випробувані дітлахами. Тепер для них перебування в лікарні буде не стресом, а розвагою.

Це вже третій візит підлітків з інтернату Lystruphave Efterskole при організації YMCA міста Орхус. Минулого року вони подарували  Львівському центру піклування про дітей машинку для скраб-букінгу, щоб діти могли робити свій простір яскравішим.

Сподіваємось, що ми ще не раз зустрінемося з ними, адже YMCA Львова є партнерами YMCA Орхуса (KFUM og KFUK i Distrikt Aarhus).

Дякуємо Maria Hove Kristensen та Caroline Damsbo за те, що вже кілька років організовують ці візити і роблять Україну та Данію ближчими.

Дякуємо за сприяння завідувачці консультативної поліклініки та нашій подрузі зі Школи Соціального Лідерства Олені Березовській.

Дякуємо всім причетним, за підтримку та допомогу.

А найбільше дякуємо данським підліткам, які своїм прикладом нагадують нам, що треба використовувати кожну нагоду, щоб робити добро. Для тих, кого знаєш і для тих, кого – ні. Просто і щиро. Щоб цей світ ставав кращим.