Молоді данці дарують радість львівським дітям

Молоді данці дарують радість львівським дітям

24-26 травня 2018 року молодь із Данії відвідала Львів. Це були 16 дівчат та хлопців із школи-інтернату Lystruphave Efterskole при організації YMCA міста Орхус.

Данські підлітки подарували для дітей із Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру машинку для скраббукінгу «Sizzix Big Shot Plus Machine». Тепер заняття з арт-терапії, які для хворих діток влаштовує благодійний фонд «Крила Надії» стануть яскравішими!

В арт-просторі YMCA Lviv на майстер-класі, який провела директорка фонду Наталка Ліпська молоді данці вирізали біля 200 метеликів, які потім розмальовуватимуть діти в лікарні.

Також молодь з Орхусу 25 травня у день «останнього дзвоника» завітала до Львівського центру піклування про дітей. Українські і данські підлітки знайомились між собою, разом грали у футбол, малювали і співали. Тінейджери всього світу однакові, тож поспівати «Imagine Dragons» вони змогли навіть попри мовний бар’єр ))).

Учні із данської школи-інтернату перед подорожжю до України заробляли гроші, щоб придбати подарунки від себе для львівських дітей.

Ці молоді данці вперше відвідали наше місто і воно їм дуже сподобалось. Сподіваємось, що ми ще не раз зустрінемося з ними, адже YMCA Львова є партнерами YMCA Орхуса (KFUM og KFUK i Distrikt Aarhus). Тепер у данців  з’явилися українські друзі, а ще їм сподобались наші карамельки 😉