Ельвіра Аблякімова – представниця України на Всесвітній Конференції YMCA

Ельвіра Аблякімова – представниця України на Всесвітній Конференції YMCA

У липні 2018 року у Таїланді в місті Чіангмай відбулась ХІХ Всесвітня Конференція YMCA. Нашу країну на ній представляли 9 Агентів Змін, серед яких й Ельвіра Аблякімова із YMCA Lviv.

YMCA World Councul Conference

Дев’ятнадцята Конференція  YMCA представила нову Стратегію розвитку, спрямовану на розвиток лідерства, повноважень та відповідальності молоді. Також на Конференції було обрано президента Світового Альянсу Патрицію Пелтон та представлено нового Генерального Секретаря – Карлоса Санві.

Проте, найважливішим став досвід спілкування молоді зі всього світу, з різних країн, культур і світоглядів. Такі зустрічі дуже важливі, щоб розуміти наскільки ми всі схожі і скільки добрих справ ще треба зробити аби всім нам добре жилось на цій, не такій вже й великій, планеті.

Після повернення, Ельвіра розповіла нам про свій досвід Агента Змін на Всесвітній Конференції:

Пройшло два тижні з часу мого повернення до Львова. І тільки тепер розумію, що я була у Таїланді і що програму підготовки Агента Змін завершено. Стільки неймовірних речей зі мною трапились.

У Чангмаї відбулась 19 Конференція Світового Альянсу YMCA, більше 2000 людей її відвідали. Ми мали дуже насичену програму. Також, ми обрали нового Президента і Генерального Секретаря Ради.

Вперше за всю історію YMCA президентом обрано жінку. ЇЇ звати Патрісія Пелтон (Канада), у спілкуванні – дуже розумна та добра жінка. Також, ми познайомились з новим Генеральним Секретарем Карлосом Санві (Кенія).

Цей проект допоміг мені у боротьбі зі старими страхами, я стала впевненою в собі. У мене багато нових друзів, яскравих особистостей, і ці контакти є дуже теплими.

Зараз я більш поглиблено розумію, що таке YMCA. До цього я ще ніколи не бачила стільки молоді з бажанням творити зміни у всьому світі.

Я почула багато цікавих і сумних історій, через які я мандрувала різними країнами та змогла відчути дотик до різних культур і національних традицій.  

Сторінка ХІХ Всесвітньої Конференції:

worldcouncil.ymca.int

 

Більше читайте на сайті YMCA України:

ymca.org.ua/novini/478