Молода Школа Відеоблоґу

Молода Школа Відеоблоґу
Молода школа відеоблогу

Тут ти зможеш разом з нашими викладачами розробити ідею свого каналу та його стилістику. Писатимеш сценарії. Навчишся основам знімання (відео, звук, освітлення) та монтування. Створиш свій YouTube-канал та дізнаєшся про можливості його промоції.

Упродовж навчання ми будемо проводити зустрічі з українськими відеоблоґерами та творцями медіа-проектів. На завершення Школи ми запускаємо YouTube-канали наших учнів та даємо перший поштовх для їх піару.

 

Молода Школа Відеоблоґу – це спільний проект молодіжної організації YMCA Львів та студії «Дві Сімки».

Вік учнів: 14-17 років.

Тривалість навчання: 2,5 місяці  (20 занять). Із 1 березня по 12 травня.

Заняття будуть проводитись щопонеділка та щочетверга із 16:00 по 18:00 год.

Місце: YMCA Lviv (пл. Петрушевича, 3 офіс 308)

Внески за участь: 700 грн * за 2,5 місяці (це лише 35 грн за заняття). Ці кошти будуть витрачені на чаювання та запрошення відеоблоґерів з інших міст України. При внеску за весь курс – 10% знижки.

* Для осіб, які хочуть стати волонтерами YMCA Lviv, діє знижка 50%  на навчання у Школі. Також для волонтерів діють знижки на всі тренінги у нашому приміщенні і сприяння в участі в молодіжних програмах за кордоном. Як стати волонтером YMCA Lviv.

 

 Навчальний графік

Як потрапити до Школи Відеоблоґу?

Дуже просто. Портібно зробити лише дві речі:

  1. зніми відео до 3 хв із розповіддю про себе та ідею свого майбутнього каналу.
  2. відправ його до 25 лютого 2018 р. на адресу lviv.ua@gmail.com .

До нашого першого набору потраплять 20 учнів. Відповідь надійде на скриньку. Зустріч-знайомство з батьками відбудеться 26 лютого о 19 год.

Чому нам це важливо?

Ютюб-культура зараз бере гору над телебаченням. У нас дуже мало україномовних відеоблогів, цікавих, якісних, корисних. Проте, запит на відео великий. Зразків якісних українських відеоблогів дуже мало. Можливості навчитися взагалі нема.

Саме тому ми творимо школу для молодих відеоблоґерів. Ми дамо молодим людям можливість з іншого ракурсу подивитися на себе, своє покоління, суспільство і власне місце в ньому. Ми разом створимо якісний зразок влоґів, який буде наслідувати  молодь з усієї країни.

Що після навчання?

Після завершення Молодої Школи Відеоблоґу ми презентуватимемо YouTube-канали учнів у мережі та розповідатимемо про підсумки Школи. Ще одна хвиля промоції припаде на вересень, коли ми будемо робити рекламну кампанію перед наступним набором у Школу.

  • Студія звукозапису “Дві Сімки” кращим випускникам пропонуватиме у користування своє технічне забезпечення.
  • YMCA Lviv, як частина найбільшої всесвітньої асоціації з розвитку молоді, запропонує всім учасникам Школи приєднатися до Молодіжної Ради Львівської організації YMCA. Через участь в YMCA львівські підлітки зможуть їздити на тренінги, програми студентського обміну і волонтерства в інші країни та продовжувати свій професійний і особистий розвиток.

Організатори Школи:

YMCA Lviv –  львівська організація, яка є частиною світового альянсу YMCA , що нараховує близько 30 млн. членів у понад 130 країнах світу. Головною метою організації є фізичний, розумовий та духовний розвиток молоді за принципом рівних можливостей, соціальної справедливості та миру. Львівська YMCA надає особливу увагу творчим та освітнім програмам для молоді та ініціативам соціально вразливих категорій суспільства – людей з особливими потребами, внутрішньо переселених осіб та ветеранів/волонтерів війни на сході, а також їхніх сімей. Зараз львівська організація підтримує локальні партнерства з YMCA м. Орхус (Данія), YMCA м. Калгарі (Канада), YMCA м. Гонконг (Китай).

Студія звукозапису “Дві Сімки” – осередок створений для поширення та популяризації української мови у мережі інтернет. Окрім основного напрямку – виготовлення озвучок українською мовою – також надаємо підтримку суміжним проектам та молодим музикантам.

Програма здійснюється за фінансової підтримки YMCA м. Орхус (Данія).

Більше про нас:

Сашко Міщук – координатор Школи, засновник студії “Дві Сімки”, звукорежисер подкаст-шоу “радіо Скорбота”, співзасновник “Загін Кіноманів”, актор театру ім. Л. Курбаса

Василь Колісник – актор театру Л.Курбаса, автор і сценарист подкаст-шоу “радіо Скорбота”.

Олександра Сорокопуд – директор YMCA Lviv, старший юрист Львівського відділення УВКБ ООН (2013 – 2014) заступник керівника західноукраїнської філії ГО Крим-СОС (2014 – 2015, викладач політології у Львівському національному університеті ім. Івана Франка, кандидат політичних наук. За програмами  УМСА навчалася у Калгарі, Бангкоку, Стокгольмі, Римі, Вашингтоні та Вінстон Сайлемі, робила навчальні програми для дітей та молоді в Казахстані, Азербайджані, Білорусі, Грузії, Вірмені, Узбекистані, ПАР та Ванкувері.

Юрко Вовкогон – менеджер програм YMCA Lviv, координатор фестивалів Jazz Bez, Флюгери Львова, Тиждень Актуального Мистецтва, багаторічний прес-секретар Мистецького об’єднання “Дзиґа”. Пішовши на війну добровольцем, став співавтором гепенінгу та відео “Шевченко.Піски 2015”. Після повернення, разом із Сергієм Петлюком створив медіа-інсталяцію “Рани”.

Наші контакти

www.ymca-lviv.org

ymca.lviv.ua@gmail.com

www.facebook.com/ymcalviv
www.facebook.com/dvisimky

+38 (068) 359-49-48