Молода Школа Відеоблоґу

Молода Школа Відеоблоґу
Молода школа відеоблогу
 • ідея каналу та його стилістика

 • креативні сценарії

 • основи знімання: відео, звук, освітлення

 • монтування

 • створення YouTube-каналу

 • розкрутка у соцмережах

Про Молоду Школу Відеоблоґу

Школу проводять молодіжна організація YMCA Lviv та канал Загін Кіноманів.

Упродовж трьох місяців нас навчатимуть професійні режисери, сценаристи, оператори, монтувальники, смм-ники та відеоблоґери.

 • На Молодій Школі Відеоблоґу ми будемо розробляти ідею каналу та його стилістику, писати сценарії, вчитися основам знімання (відео, звук, освітлення) та монтування, створювати та промувати свій YouTube-канал.
 • Упродовж навчання проводимо зустрічі з українськими відеоблоґерами та творцями медіа-проектів, робимо туторіали та онлайн-лекції, щоб до нас могла приєднатися молодь зі всієї України.
 • На завершення Школи запускаємо YouTube-канали учнів та даємо перший поштовх для піару.

2019 року заплановано весняний та осінній набір.

Куратором Школи є український актор та влоґер Віталій Гордієнко.

Проект проходить за підтримки Мiнiстерства молоді та спорту України.

Вік: 15-18 років.

Навчання: безкоштовне.

Заняття: понеділок та середа із 17:00 до 18:30.

Місце: YMCA Lviv (вул. Пекарська, 29).

Тривалість навчання: 2,5 місяці  (20 занять).

Як потрапити до Школи Відеоблоґу?

 1. зняти відео до 1 хв. із розповіддю про себе та ідею свого майбутнього каналу.
 2. відправити його до 6 травня 2019 р. на адресу ymca.lviv.ua@gmail.com .

! Переваги надаються цікавим та корисним для суспільства ідеям влоґів: культура, наука, освіта, соціальні питання, розваги…

До весняної Школи буде відібрано 20 кращих заявок.

Чому нам це важливо?

Ютюб-культура зараз бере гору над телебаченням. Через брак якісних українських відеоблоґів та можливості їх навчання, українські підлітки залишаються в «руском мірє», дивлячись розкручені російськомовні канали та копіюють примітивні моделі поведінки і мислення.

Молода Школа Відеоблоґу створена, щоб українська молодь могла  навчитися наживо у спеціалістів із відео та СММ.  Ми разом створимо якісний зразок цікавих та корисних влоґів.

Україна починається з українського контенту. Лупаймо цю скалу!

Молода школа відеоблогуYMCA-Lviv

Більше про нас:

Молода Школа Відеоблоґу  це проект організації YMCA Львів, що має за мету навчати молодь творити якісне відео, робити цікаві для себе та корисні для суспільства українські YouTube-канали, де вони зможуть розповідати про свої думки, погляди, переконання. Перший проект Школи було реалізовано 2018 року разом зі  студією «Дві Сімки» за підтримки KFUM og KFUK i Distrikt Aarhus (Данія). Навчальний курс розробили  Олександр Міщук та Василь Колісник .

YMCA Lviv – львівська організація, яка є частиною світового молодіжного альянсу YMCA , що нараховує близько 58 млн. членів у понад 120 країнах світу. Львівська YMCA надає особливу увагу творчим та освітнім програмам для молоді та мистецьким ініціативам ветеранів війни. Зараз львівська організація підтримує локальні партнерства з YMCA м. Орхус (Данія), YMCA м. Калґарі (Канада), YMCA м. Гонконг (Китай).

Загін кіноманів – YouTube-канал, що спеціалізується на обговоренні українського кіно, тому що воно як ніколи потребує підтримки. Канал висвітлює огляди на українські та світові прем’єри, репортажі з прем’єр та фестивалів, ТОПи фільмів. Це один із небагатьох україномовних відеоблоґів, який має значну кількість підписників та десятки тисяч переглядів.