ТЕНДЕР на рекламу в інтернеті!!!

ТЕНДЕР на рекламу в інтернеті!!!

До уваги організацій та фізичних осіб – підприємців!

Громадська Молодіжна Організація “Християнська Асоціація –YMCA”, що реалізує проект «Молода опера «Ukraine – Terra Incognita»» в рамках співпраці із Українським Культурним Фондом , оголошує конкурс на виконання послуг реклами на радіо й телебаченні, у мережі Інтернет та інших засобах масової інформації.

Послуги включають: проведення рекламних кампаній у мережі Facebook та платформі YouTube, SMM сторінок проекту, SEO для просування сайту.

Умови виконання послуг :

–  Юридична особа або фізична особа –підприємець що є зареєстровані відповідно до чинного Законодавства України;

– Термін виконання послуги з 02.07.2020 р.  по  30.10.2020 р.;

– Умови оплати – післяоплата (можлива передоплата до 10% від погодженої вартості), з подальшим розрахунком за виконані послуги до 31.12.2020р.;

Технічні характеристики: Реклама тізеру (хронометраж 90 сек.), 3 анонсових відеороликів до відеопрем’єри опери (хронометраж по 45 сек.), відео постановки опери (хронометраж 90 хв.) у мережі Facebook та платформі YouTube. SMM сторінки проекту www.facebook.com/Ukraine.young.opera та YouTub-каналу «Young opera UKRAINE – TERRA INCOGNITA». За час послуг досягнути наступних результатів: більше 50 000 переглядів відео у FB та 3 000 глядачів в YouTube, загальне охоплення постів у FB понад 60 000.

Просимо надсилати Ваші пропозиції  із вказаними контактами, відповідно до вище викладених критеріїв та копії установчих документів на електронну адресу ymca.lviv@org.ua до 01.07.2020р.

Розгляд пропозицій та обрання виконавця послуг відбудеться 01.07.2020 о 18:00 за київським часом.