Культурний проект “Music life”

Культурний проект “Music life”

Проект «Music life» – це серія музичних діалогів та колаборацій між представниками різних культур: українців, кримських татар, поляків, угорців. Музиканти досліджували культуру один одного, рефлексували на актуальні соціальні теми і вчилися вести діалог в імпровізації.

В рамках проекту відбулись інтерактивні дискусії музикантів та глядачів, гостей фестивалю на теми: «Примирення музикою», «Якою є сучасна музична ідентичність українців?», «Музиканти у постконфліктних суспільствах: досвід інших суспільств».

Також митці провели майстер-класи для колег та початківців музикантів для ознайомлення зі специфікою музики етнічних меншин.

Основну частину проекту було реалізовано в рамках щорічного міжнародного етноджазового фестивалю «Флюґери Львова» у травні 2017 року.

Серед відомих музикантів були: кримськотатарський джазовий піаніст Усеїн Бекіров, Михайло Балог, Марк Токар, Любко Маріаш, Марічка Чічкова, блюзів гурт «LBB», польський експресивний квартет «Siostry і Łotry», indie-ватага з Угорщини «Flop» та ін.

  • Music-Life
  • Music-Life-project

   Світлини: Віталій Маріаш

Організатори: «Кримський дім у Львові» у партнерстві з YMCA Львів, мистецьким об’єднанням «Дзиґа» та ГО «Крим SOS».

Проект відбувся за підтримки міжнародного фонду «Відродження».

Більше на FB проекту