Наші партнери YMCA Calgary (Canada)

Наші партнери YMCA Calgary (Canada)

Партнерство із УМСА-Калгарі розпочалося у 2013 році. Наші спільні проекти зосередилися на програмах з Тенсінгу (TenSing).

«Школа лідерства для молоді в Західній Україні» (c. Верховина, Карпати, 2013 р.) – це літній табір в горах, де відбулося стратегічне планування розвитку УМСА-Львів на 2013-2015 роки з участю волонтерів УМСА. В кінці проекту учасники відзняли відео з англійськими субтитрами.

«Мистецька студія для дітей та молоді» у Львові – став першим центром УМСА-Львів, де 340 молодих учасників стали волонтерами заходів УМСА. Також, до роботи був задіяний штат з 4-х осіб. У підсумку проекту, організація розробила бізнес-план хостелу у Львові.

«У ритмі дитячого серця», втілений у західноукраїнському дитячому медичному центрі, мав на меті арт-терапію для онкохворих дітей та їхніх батьків.

З початком військового конфлікту на сході України в 2014 році, проекти охопили нові суспільні стани – ветеранів війни та ВПО – з метою їх (ре)інтергації до місцевої спільноти після пережиття воєнних подій.

2016 рік – перша ініціатива «Гри в нас» – це соціальний театр аматорів з участю внутрішньо-переселених осіб та спільна постановка на професійній сцені (відео).