Мальописи про волонтерок

Мальописи про волонтерок

«Василина» та «Спалахи моєї війни»

Ці два мальописи із циклу «Жіночий волонтерський рух» ми презентували на завершення 2023 року та проєкту #ВолонтеркиЛьвів. Вони створені на основі реальних історій з розповідей волонтерок Василини Ткач та Євгенії Мінаєвої.

Мальописи виникли задяки спільній праці YMCA Lviv та компанії UA Comix  за технічної підтримки ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF).

Із анотації до мальописів:

“Збірний образ волонтерства як явища, що виникло на потребу часу і як наслідок війни, формує в свідомості пересічного спостерігача пантеон надлюдей. Які точно знають, що, як і коли робити, не втомлюються, не мають особистого життя, позбавлені суб’єктності та є функціями, а не особистостями.

Якщо ж придивитися уважніше, ми побачимо жінок із дуже різними історіями й одним спільним знаменником — якогось дня вони стали Волонтерками.

Цей процес становлення і трансформації, втрати якоїсь частини себе і відкриття геть нової грані і є особистою історією, яку ми поставили собі на меті розказати, зафіксувати в моменті, аби нагадати, що Волонтерка — це передусім Людина“.

Читайте мальописи у вільному доступі:

Василина Ткач
Василина Ткач
до повномасштабки займалась розкруткою американських та українських онлайн магазинів, зараз є координаторкою волонтерського складу
Читати мальопис
ЧИТАТИ
Читати мальопис
ЧИТАТИ
Євгенія Мінаєва
Євгенія Мінаєва
вивчала фінанси у Києво-Могилянській академії, завершила Бізнес-Школу УКУ, займається туризмом і волонтерством

Розповіді про те, як створювалися мальописи:

Ще кілька світлин:

Ініціатива впроваджується в рамках проєкту «Посилення спроможностей жіночої мережі волонтерок у Львівській області» (#ВолонтеркиЛьвів) за технічної підтримки ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF).

WPHF – це гнучкий і швидкий інструмент фінансування, який підтримує якісні заходи, спрямовані на підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використовування ключових можливостей миробудівництва.

Отримати додаткову інформацію про Жіночий фонд миру та гуманітарної допомоги та його роботу в усьому світі можна на сторінці фонду www.WPHFund.org та www.WPHFund.org/1000WomenLeaders

Вміст мальописів та висловлені під час презентації думки є авторською позицією, тому не обовʼязково відображають погляди Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги (WPHF) та структури ООН Жінки в Україні.