МЕМОРАНДУМ проекту «Міф Роду»

МЕМОРАНДУМ проекту «Міф Роду»

Проект «Міф Роду» твориться з метою вшанування пам’яті Василя Сліпака та всіх воїнів, що полягли за Україну тепер і в попередніх поколіннях. Саме тому для нас дуже важливими є репутація, незаангажованість та прозорість його реалізації.

Проект поза політикою. Точніше – над політикою. Для нас неприпустимою є реклама в рамках проекту жодної із політичних сил. Ми просимо відвідувачів наших заходів не приносити партійної символіки.

Представники влади, місцевого самоврядування, релігійні та громадські діячі, якщо їм справді важлива пам’ять про наших воїнів, можуть придбати квитки та прийти на заходи як і всі відвідувачі, не розраховуючи на промови, подяки і піар. Проект твориться насамперед для ветеранів, родин загиблих, мистецьких середовищ та молоді.

Фінансова допомога проекту від осіб, пов’язаних з політикою може прийматися виключно як особистий добродійний внесок.

Команда проекту залишає за собою можливість відмовитись від фінансування приватних осіб чи організацій, пов’язаних із політичними силами.

Фінансова прозорість. Всі кошти, отримані від доброчинців, ідуть виключно на потреби реалізації проекту. Проект вичерпно і вчасно звітує перед ґрантодавцями і донорами. Проект висловлює подяки за допомогу на офіційних каналах та заходах. Доброчинці мають можливість зробити анонімні внески.

Висвітлення проекту. Офіційними каналами проекту є сайт https://ymca-lviv.org та сторінка www.facebook.com/MifRodu.

Речниками проекту є Юрко Вовкогон (для української преси) та Олександра Сорокопуд (для закордонної преси). Члени команди коментують проект у межах своєї компетенції: Уляна Горбачевська (ідея, мистецька сторона проекту), Орест Сліпак (присвята проекту Василю Сліпаку), Марія Олійник (музика), Анастасія Безпалова (участь молоді) і т.п.

Позиція команди. Особисті та політичні погляди членів команди чи виконавців не є офіційною позицією проекту.

Члени команди не залучають політичні сили до проекту.

Члени команди не  коментують одне одного та діяльність організацій-партнерів.

Всі суперечки, дискусії чи конфлікти, які можуть виникнути під час реалізації проекту (хоча віримо, що таких не буде) вирішуються всередині команди і не обговорюються публічно.

Рішення в рамках проекту щодо залучення партнерів, спонсорів, благодійників та інших важливих справ, котрі мають вагомий вплив на проект вважаються прийнятими за умови консенсусу в команді проекту.

Ми, як команда проекту, робимо важливу справу, присвячену пам’яті героїв і асоціюємося з нею. Тому навіть в особистих справах намагаємось поводитись так, щоб не кидати тінь на проект. Принаймні, до його завершення:).