Чим живе «Протяг!» сьогодні

Чим живе «Протяг!» сьогодні

Очільниця та кураторка проекту «Протяг» Зірка Савка поділилась майбутніми планами діяльності проекту:

«Хочеться змінити та доповнити проект новими концепціями діяльності. Тож цього року ми плануємо провести низку пленерів та резиденцій для молодих художників. Вже навіть маємо партнерів, які готові надати простір – це Creative Residence MC6 (Креативна резиденція МС6) за що вдячні Ользі Сухій. А також арт підтримці від Провідного Українського виробника професійних матеріалів для живопису Rosa і  організації YMCA Lviv».

Зважаючи на досвід 2020 року, Зірка Савка зазначила, що немало напрямків діяльності проекту буде реалізовано в онлайн режимі. Наприклад, лекції та зустрічі художників з молоддю, які вже розробляються спільно з YMCA Lviv. Також буде більше медіаконтенту: нові відеоролики про молодих митців для популяризації та розвитку «Протяг» рrojeсt. 

І, звісно ж, проєкт залучатиме нових партнерів та художників для творення вагомого мистецького сегменту в українській культурі.

Учасники “Оpen Аir Protiah” 2021:

Зірка Савка – Мисткиня, живописиця. Працює  над темами людського тіла, антиутопій. Бере активну участь в арт подіях та виставках. Засновниця Protiah project, в рамках якого було створено арт-презентація та проект “?сАЛОН?”

Роман Хрущ – Митець, живописець, перформер , створив 5-ть персональних проектів із живопису в Україні (проекти “Приховане”, “Коріння Оселі”, “Місце”). Учасник та організатор перформативних фестивалів (“Zabih”,”Тиждень актуального мистецтва у Львові”,”Лабораторія Березіль”). Співорганізатор проектів: “?сАЛОН?”, “Кіно 9”

Катя Шадріна – мисткиня, живописиця, працює не лише з сакральним живописом, а й у своїй творчості послуговується сюжетами, які вже були використані представляючи їх у новому, маргінальному контексті.

Яна Гудзан – Мисткиня, живописиця. Працює в жанрах пейзажа, натюрморта і психологічного портрета у старовинних (левкас, олія, жовткова темпера) та сучасних техніках (акрил, спрей, маркери).

Микола Козловський – Художник, живописець. “У мистецтві живопису, для мене найважливіше спрощеність форм та узагальнене сприйняття”

Настя Розова – Художниця – дизайнерка. Цікавить творчість не тільки на папері (полотні), а перенесення на речі, які можна носити кожен день. Розробляє принти для одягу. один з яких, бренд chereshnivska. 

Руслан Лучко – Митець, живописець, перформер, скляр. В своїй творчості надає перевагу живопису та склу, часто звертається до інших мистецьких практик таких як перформанс, медіа арт, інсталяція. В основі творчості посилається на ідеї детермінізму, свободи людини, пошуку індивіда, завдяки яким намагається знайти відповіді які непокоять особисті аспекти автора.

Партнери-підтримка:

Сreative Residence MC 6

ROSA – Ukrainian Manufacturer of Fine Art Materials

YMCA Lviv