Юридичні консультації для волонтерок

Юридичні консультації для волонтерок

Допомагаємо тим, хто допомагає нашим захисникам і захисницям.

Богдан Зданевич — наш юрист, проводить консультації для волонтерів. Досвід роботи з громадським сектором — 6 років. Від початку повномасштабної війни Богдан провів понад 250 консультацій та 10 тренінгів.

Богдан допоможе з такими запитами:

– оформлення передачі благодійної допомоги;
– постановка транспортного засобу на облік фонду чи ГО;
– перетин кордону з волонтерською метою для військовозобов’язаних;
– сплата податків;
– укладення різних документів.

Звісно, цей список не є вичерпним.

Щоби отримати допомогу від Богдана, чітко сформулюйте свій запит і напишіть йому у фейсбуці, чи зателефонуйте (0934120522) 

Це можна зробити в проміжку 9:00-18:00, з понеділка по п’ятницю.

Послуга є безкоштовною, а пріоритет у наданні консультацій надаємо волонтеркам зі Львівщини.



Безкоштовна юридична допомога здійснюється в рамках проєкту «Посилення спроможностей жіночої мережі волонтерок у Львівській області» (#ВолонтеркиЛьвів) від YMCA Lviv за технічної підтримки UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF), гнучкого і оперативного інструменту фінансування, що підтримує якісні заходи для підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використання ключових можливостей миробудівництва.

WPHF надає термінове фінансування місцевим жіночим організаціям громадянського суспільства (ОГС) в Україні. За технічної підтримки структури ООН Жінки WPHF фінансує жіночі організації та очолювані жінками ОГС для підтримки їх важливої на передовій діяльності, надання термінової гуманітарної допомоги жінкам-біженкам та внутрішньо переміщеним особам (ВПО), а також для захисту жінок та дівчат від сексуального та гендерно зумовленого насильства.
#wphfund #UNSCR1325 #InvestinWomen #WomenRespond2Crises