Денний центр для дітей

Денний центр для дітей

ДЕННИЙ ЦЕНТР ДЛЯ ДІТЕЙ З ВІЙСЬКОВИХ ТА ВОЛОНТЕРСЬКИХ СІМЕЙ

Для дітей, чиї батьки воюють та волонтерять, у Львові відкрився безкоштовний денний центр. Центр організовує YMCA Lviv, яка займається волонтерською, мистецькою та освітньою діяльністю.

Якщо вам потрібно на кілька годин залишити з кимось дитину, щоб вирішити свої справи – до ваших послуг невеличкий і затишний “day care”, де аніматори наглянуть за вашими дітьми.

У нас діти веселяться з аніматорами, граються настільними іграми для наймолодших і складають конструктори, малюють і ліплять, знайомляться та забавляються разом. В ігровій формі вони навчаються основам безпеки: як поводитись на природі, чому не можна говорити з незнайомцями чи піднімати незрозумілі предмети, для чого варто ходити у бомбосховище, як викликати служби допомоги та ін. Також нашому приміщенні працює волонтерський простір, де вам буде зручно попрацювати чи домовитись про зустріч.

Важливо знати:

  • ми приймаємо дітей від 4-х до 7 років;
  • дитина може перебувати у нас до чотирьох годин;
  • ми не організовуємо харчування та денний сон;
  • на жаль, ми не можемо працювати із дітьми з інвалідністю;

Наш графік роботи: 10:00-18:00 з понеділка по п’ятницю.
Ми знаходимося в центрі, над парком Івана Франка, за адресою вул. Технічна, 1.

Серед учасників нашої організації є військовослужбовці та волонтерки. Ми знаємо скільки часу і сил забирає наближення перемоги, тому щиро хочемо допомогти. Хоча б можемо піклуватися дітьми, поки ви працюєте для спільної справи.

! Ми хочемо щоб вам було максимально зручно, тому зробили прості умови запису.

Ви можете повідомити нас навіть за одну годину до того, як прийдете.

Попередній запис за телефоном: +380689263611

Або ж заповніть форму

Ініціатива впроваджується в рамках  проєкту «Посилення спроможностей жіночої мережі волонтерок у Львівській області» (Волонтерки.Львів) за технічної підтримки UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF). WPHF – це гнучкий і швидкий інструмент фінансування, який підтримує якісні заходи, спрямовані на підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використовування ключових можливостей миробудівництва.

Денний дитячий центр отримав простір завдяки підтримці #YMCATokyo.

Чекаємо на вас!

Жіночий фонд миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF) – це єдиний глобальний механізм, створений виключно на підтримку участі жінок в процесах розбудови миру та безпеки, а також гуманітарної допомоги. WPHF, керований низкою представників громадянського суспільства, урядів та ООН, — це трастовий фонд за участі багатьох партнерів, який мобілізує терміново необхідне фінансування для місцевих організацій, очолюваних жінками, та працює разом із жінками на передовій заради побудова міцного миру. WPHF надав фінансування та підтримав спроможність понад 500 місцевих організацій громадянського суспільства, які працюють над питаннями порядку денного «Жінки, мир, безпека» та реалізують гуманітарну діяльність у 28 країнах світу, які постраждали від кризи.

Отримати додаткову інформацію про Жіночий фонд миру та гуманітарної допомоги та його роботу в усьому світі можна на сторінці фонду www.WPHFund.org  та www.WPHFund.org/1000WomenLeaders

#wphfund #WomenBuildPeace #WomenRespond2Crises #UNSCR1325 #InvestinWomen

#1000WomenLeaders

Ця публікація підготовлена за фінансової підтримки Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF), але це не означає, що висловлені в ній погляди та вміст є офіційно схваленими або визнаними з боку Організації Об’єднаних Націй.