Опера-Міф “Ukraine – Terra Incognita” – телеверсія.

Опера-Міф “Ukraine – Terra Incognita” – телеверсія.

Давні ритуальні пісні, унікальне українське багатоголосся, фрі-джаз, відео-арт, нова симфонічна музика, сучасна хореографія, футурофолкові костюми – все це поєдналось у новій незвичній та вишуканій Опері-Міфі «Ukraine — Terra Incognita», яка присвячена воїну і співаку Василеві Сліпаку та всім захисникам України.

«Ми живемо в такий дивний час в Україні, що таке відчуття наче ми серед міфів, які ожили. Ніби ми є співтворцями новітнього українського міфу. Бо зараз, в цю секунду, в українському Степу стоїть воїн із Залізним Серцем, що захищає Рід, Дім і Любов», — розповідає авторка та режисерка опери Uliana Horbachevska.

Всі серії Опери-Міф “Ukraine – Terra Incognita”:

Опера-Міф “Ukraine — Terra Incognita”. Серія 1. Міф Роду

 

Опера-Міф “Ukraine — Terra Incognita”. Серія 2. Міф Дому

 

Опера-Міф “Ukraine — Terra Incognita”. Серія 3. Міф Любові

 

Опера-Міф “Ukraine — Terra Incognita”. Серія 4. Міф Степу

 

Опера-Міф “Ukraine — Terra Incognita”. Серія 5. Міф Залізного Серця

Фінансування здійснюється зі Стабілізаційного фонду культури та освіти 2022 Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини та Goethe-Institut. Організовує проєкт Опери-Міфу YMCA Lviv із The Wassyl Slipak Foundation.
Ми дуже вдячні за допомогу з втіленням проекту у життя:
KFUM og KFUK i Distrikt Aarhus , The Wassyl Slipak Foundation Goethe-Institut Ukraine, Ukr.Stream Media, Компанії Тік-Так, Український культурний фонд, а також сотням українців, які підтримали проект внесками на Спільнокошті.
Співпраця з вами та ваше сприяння у розвитку української культури є надзвичайно важливими для нас????????
Разом творимо новий Міф!