Зірка Савка починає проект «Протяг»

Зірка Савка починає проект «Протяг»

У рамках арт-клубу YMCA Lvіv Зірка Савка творитиме проект «Протяг». Це буде серія відео про молодих львівських художників: роздуми про світ мистецтва у компанії знайомих, їхні твори і майстерні, світогляд і побут, речі, які надихають і речі, які дратують…  

Проект дасть можливість просто і легко сприймати мистецтво, художників, дізнаватись, як вони живуть і чим живляться для своєї творчості. Куратором проекту є Зірка Савка.

Наприкінці кожного сезону «Протяг» влаштовуватиме спільну виставку.

Команда проекту: 

Зірка Савка творить у жанрі сучасного живопису та перфомансу. Навчалась у Львівській Академії Мистецтв та УКУ. Учасниця багатьох міжнародних фестивалів, пленерів, резиденцій, серед яких «Performance Art Meeting – Wrocław», «Дні Мистецтва Перфоманс», бієнале «Тиждень актуального мистецтва». Останнім часом Зірка почала працювати,  як тренер та організатор мистецьких акцій.

Роман Хрущ  – молодий художник живописець, перформер, приймає активну участь у розвитку культури.

Мар’яна Косика – молода художниця, кераміст, мистецтвознавець.

Руслан Лучко – молодий художник живописець, скляр, перформер.

Вероніка Луців – журналістка, активно займається популяризацією вивчення  швецької, англійської, норвезької, данської мов.

  • Молоді митці можуть подавати заявки на зйомки у проекті «Протяг» на пошту zirka594savka@gmail.com
  • До листа необхідно прикріпити кілька світлин своїх робіт і коротку довідку про себе.

Дивіться «Протяг» на каналі YouTube

Приєднуйтесь до нас у FB!

Останні кілька років Львівська YMCA активно розвивається та проводить культурні і соціальні проекти, серед яких: адаптація переселенців «Гра в нас» із акторами театру ім. Леся Курбаса та Юрієм Іздриком,  арт-проект «Дерев’янко» – створення маріонетки для вуличних вистав ветеранами АТО, «Молода Школа Відеоблогу» для підлітків та «Школа Соціального Лідерства» для студентів.

Цього року виникла МолодаРада YMCA , яка проводить English Learning Club з викладачем з Лондону, проект «Протяг» із Зіркою Савкою та планує флорбольний клуб із Мар’яном Грабовиком та Ольгою Нікольчук.

Молоді проекти підтримують наші партнери із Данії YMCA м. Орхус.