Пропозиції партнерства 2021 та річний звіт 2020

Пропозиції партнерства 2021 та річний звіт 2020

YMCA Lviv розповідає про те, яким видався 2020 рік для організації. Про проєкти, які вдалося здійснити, навички та знання, які отримала наша молодь, партнерства і підтримку… А також про заплановану роботу на 2021 рік та можливість створення спільних проєктів.  

Впродовж минулого року YMCA Lviv продовжила свій ріст та розвиток в реаліях пандемії. Локдаун та ізоляція не завадила руху до запланованих цілей, лиш перенесла більшість з них у формат онлайну.

Важливим досягненням організації було створення масштабної опери, присвяченої воїну та співаку Василю Сліпаку. Опера поєднала у собі сучасне мистецтво, архаїчну українську пісню та десятки творчих, щирих професіоналів, які не лише створили гідну справу, але ж стали менторами для багатьох із нас.

Участь у ціннісних проєктах допомагає нам розвиватись не лише у професійному напрямку, але й вдосконалюватись як особистостям та творити хороші потрібні речі. Тож у прийдешньому році ми продовжимо працювати у цьому напрямку, реалізовувати власні ідеї, обмінюючись досвідом та поглядами!

Настя Безпалова
Настя Безпалова
Молода Рада YMCA Lviv
Олександра Сорокопуд
Олександра Сорокопуд
CEO YMCA Lviv

Спалах COVID-19 змінив наші плани, поставивши основним завданням збереження набутих контактів через спілкування онлайн та пошук рішень, які б допомогли нашим проектам відбутись. Ми вдячні нашим партнерам із KFUM KFUK I Distrikt Aarhus та YMCA Calgary за рішення щодо підтримки УМСА міста Львова та творення спільного  міжнародного молодіжного середовища серед сучасних викликів та змін.

Ми мріємо про прем’єри  Молодої  опери «Ukraine – Terra Incognita» в українських та світових оперних театрах, щоб українська молодь відчула свою силу та можливості, могла вільно реалізовувати свої таланти та мала натхнення на творення власних творчих ініціатив як в моменти зовнішніх викликів, якими цього року були війна в Україні та пандемія СOVID-19 у світі, так і за більш сприятливих та теплих умов для розвитку в майбутньому.

Діяльність YMCA Lviv:

  • Молода опера «Ukraine – Terra Incognita»

  • Лабораторія Молодіжних Проєктів та Проєкти, керовані молоддю

  • Проєкти ветеранів

А також ми проводимо:

  • міжнародні культурні обміни, міждисциплінарні проєкти (театр, музика, спів, візуальне мистецтво), творчі експерименти…
  • курси психічного здоров’я для молоді
  • експертні дослідження для міжнародних партнерів
  • розробку молодіжного креативного простору Y-residence

Зараз ми шукаємо партнерів з YMCA для розвитку організації та запрошуємо волонтерів з досвідом. Про наш шлях розвитку читайте у статті «Які інновації впроваджує YMCA?»

YMCA Lviv у 2020 році

Завдяки підтримці наших партнерів KFUM og KFUK i Distrikt Aarhus львівська молодь має можливість проходити тренінги з лідерства та саморозвитку, навчатися демократичних процедур прийняття рішень і пробувати менеджерити власні проєкти.

Незважаючи на пандемію, для нас 2020 рік був дуже насичений. Взимку разом із нашими молодими маркетологами, дизайнерами і СММ-никами з Молодої Ради YMCA Lviv ми розпочали краудфандингову кампанію на Спільнокошті «BIGGG IDEA» коштів щоб розпочати створення сучасної молодої опери. Попри карантин, нам вдалось заручитись підтримкою двох сотень доброчинців і вже у квітні зібрати заплановану суму.

Весною, адаптовуючись до діяльності в онлайн-форматі, ми з молодими відеомейкерами створили пілотне відео тренінгів з традиційного співу «Way to the personal sound» та відео-концерт «Пісні для Василя» за підтримки Львівської міської ради.

А вже із червня розпочали підготовку, тренінги та промо-кампанію Дійства «Міф Роду», яке вдалось створити завдяки підтримці Міжнародного фонду «Відродження». Це дійство стало співочою основою Молодої опери «Ukraine – Terra Incognita». Команду проєктів ми сформували так, щоб молоді лідери YMCA ставали асистентами у кваліфікованих менеджерів, щоб бачити як твориться проєкт і перебирати досвід. Все літо і осінь ми працювали над постановкою цієї нестандартної опери, що поєднала український архаїчний спів, симфонічну музику, фрі-джаз, відео-арт та футурофолкові костюми. Завдяки підтримці Українського Культурного Фонду (інституція Міністерства культури України) прем’єра опери успішно відбулася у відео-форматі і тепер шукає партнерів для постановок у концертних залах.

У листопаді наші молоді піарники займалися промоцією українсько-польського музичного відео концерту «Lemkovyna-Lem» у партнерстві із Польським товариством сучасної музики.

На завершення року  ми провели Лабораторію Соціальних Проєктів, за підтримки Львівської Обласної Державної Адміністрації та проєкту Youth Embrace Шведського агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку SIDA. Молоді лідери пройшли навчання з формування команди, Design  thinking, креації та тестуванню ідей, праці з донорами, реалізації проєкту, ведення комунікаційних кампаній та публічного виступу.

А крім того, ми встигли взяти участь у низці онлайн-тренінгів та відвідати YMCA Боярки і Верховини.

Зараз ми з нашою молоддю активно просуваємо оперу та разом з цілим світом надіємось на завершення пандемії COVID-19 щоб далі розвивати молоді проєкти YMCA’s English Club, Молода Школа Відеоблоґу, атр-проєкт «Протяг», курси медіаграмотності та мистецькі майстер-класи.

Пропозиція 2021 від YMCA Lviv